Пам’ятка для батьків

Шановні батьки!!!

 

У ДНЗ № 286 «Полунична галявина» діють правила, які допомагають правильно організувати час перебування в ньому ваших дітей.

Запрошуємо Вас дотримуватись таких правил:


 1. Своєчасно приводити дитину до дошкільного закладу – з 6.30 до 8.00 год. та забирати до 18.30 год.
 2. Якщо ви привели дитину після 8.00, вам слід дочекатися, коли діти вашої групи повернуться з ранкової гімнастики і передати дитину вихователю. Неприпустимо залишати дитину саму у приймальній кімнаті групи.
 3. Приводити дитину в ДНЗ в чистому одязі. У взутті, що відповідає розміру ноги дитини та санітарно-гігієнічним вимогам.
 4. Приводити в ДНЗ здорову дитину, повідомляти вихователю про її самопочуття вдома та незвичайні випадки (падіння, ушкодження, скарги на погане самопочуття тощо).
 5. Своєчасно повідомляти адміністрацію закладу про хворобу дитини та інші причини її відсутності в ДНЗ за телефоном: 278-67-46
 6. Вихователь зобов’язаний щодня оглядати дитину з метою своєчасного виявлення ознак хвороб (сипу та ін.), нездужання (головний біль, хворе горло, слинотеча та ін..), тілесних ушкоджень (синці, подряпини, гулі тощо).
 7. Якщо під час ранкового прийому в ДНЗ у дитини виявлено ознаки хвороби, батьки зобов’язані звернутися до лікаря за консультацією або медичною допомогою.
 8. Батьки або особи, що за їх дорученням приводять дитину в дошкільний заклад, мають передати дитину вихователю або тому працівникові ДНЗ, який приймає дітей в цей час. Неприпустимо відправляти дитину до ДНЗ саму, без супроводу дорослого. Ввечері при залишенні дітьми дошкільного закладу вихователь зобов’язаний передати дитину батькам або іншій особі, що прийшла за нею за їх дорученням.
 9. Батькам варто заздалегідь домовитися з вихователем щодо тих осіб, яким вони доручатимуть забирати дитину з дошкільного закладу. В окремих випадках таке доручення оформляється письмово.
 10. Вихователь не має права віддавати дітей з дошкільного закладу неповнолітнім дітям, батькам у нетверезому стані.
 11. Вносити плату за харчування до 10 числа кожного місяця.
 12. Вихователь не несе відповідальності за збереження прикрас (сережки, хрестики тощо).

 

Під час складання правил використано:

 • Закон України «Про дошкільну освіту»
 • Положення про дошкільний навчальний заклад
 • Інструкція з організації охорони життя і здоров’я дітей в дитячих дошкільних закладах.